Aj keď nám tohtoročná sezóna nenadelila toľko snehu , koľko by sme si radi predstavovali, hľadáme na zimné športy aj iné alternatívy. Napríklad sa vyberieme niekde ďalej do hôr, kde sa ako vášnivý lyžiar alebo snowboardista môžeme konečne odreagovať po svojom.

Ak je váš starý strešný box na aute už neschopný plniť svoj účel v takej miere akej by mal, je na čase vymeniť ho za novší. Ako si ale vybrať ten strešný box ,ktorý je najlepší? Rozhodli sme sa vám ukázať niekoľko najlepších strešných boxov, ktoré vás na cestách s veľkou pravdepodobnosťou určite nesklamú.

Strešné boxy ktoré vás nesklamú

 

Strešný box Thule Motion Sport 600

Jeden zo strešných boxov,  ktorý okrem svojej spoľahlivosti vyniká aj niečím iným,  a to svojim elegantným dizajnovým tvarom. Vnútorný priestor tohto strešného boxu umožňuje zabaliť vaše lyže , snowboardy ale aj inú batožinu  najefektívnejším možným spôsobom a upevniť ju čo najbezpečnejšie,  ako sa dá.

Tento strešný box sa vyznačuje aj Power- Click systémom, ktorý vám umožní rýchlu montáž, čo ocení asi každý kto nerád stráca drahocenný čas.

 Strešný box Northline Tirol XL

Strešný box Northline Tirol XL

Už len samotný názov tohto strešného boxu napovie, že ide o robustný strešný box,  ktorý bude pravdepodobne vynikať svojim úctyhodným objemom a to až 460 litrov.

Jeho hlavnou výhodou je vysoká odolnosť voči slnečnému žiareniu, či snehovej metelici a jeho zosilnené telo vám zaručí, že sa na ceste vyhnete nečakaným nárazom vetra a kolíziám. Ak preto hľadáte vysokú bezpečnosť a zároveň veľký objem, Strešný box Northline Tirol XL je tou správnou voľbou.

 

 Yakima Skybox Pro i18

Yakima Skybox Pro i18

Ak hľadáte niečo skutočne prepracované, objemné a odolné,  priekopníkom v oblasti strešných boxov je aj strešný box Yakima Skybox Pro i18. Jeho elegantný tvar lode a prenikavo čierna farba vynikne na každej streche auta.

Známy je predovšetkým tým, že je vyrobený z odolného  ABS plastu a vystužený je oceľovými výstuhami a vložkami.  Tento unikát je jedným so strešných boxov, ktoré sú bez pochýb univerzálne.

 

Comments are closed.